Správa počítačové sítě
Komplexní správa serverů, klientských stanic, sítové infrastruktury, tiskových řešení, vzdáleného VPN přístupu, zabezpečení sítě, ochrana dat, zálohování, aj.

Výstavba počítačové sítě
Projekční a technická realizace počítačových sítí, metalických (LAN) i bezdrátových (WiFi), včetně dodávky aktivních prvků a telekomunikačních sítí včetně dodávky telefonních ústředen, jejich konfigurace a následné správy.

Virtualizace a konsolidace
Díky virtualizaci dokážeme dosáhnout konsolidace serverů, optimalizace infrastruktury, snižení nákladů na správu IT, zjednodušení správy IT prostředí, snížení nákladů na spotřebu el. energie, zlepšení operační flexibility, vysoké dostupnosti či rozložení zátěže.

Firemní komunikace
Implementace nástrojů a produktů, které Vám umožní rychlejší, kvalitnější a přehlednější elektronickou komunikaci v rámci společnosti či s vašimi partnery a klienty.

Vzdálená správa
Moderní a efektivní správa počítačových systémů, promptní řešení problémů, uživatelská podpora, diagnostika.

Servisní práce
Instalace, konfigurace, upgrade (rozšíření) a údržba počítačových stanic, notebooků a serverů. Záruční a pozáruční servis.

Softwarový a licenční audit
Pravidelný i jednorázový softwarový licenční audit (případná legalizace softwaru), konzultace správného dodržování licenčních podmínek a pomoc s nastavením interních procesů k zajištění jejich dodržování.

Optimalizace tiskového řešení
Zpracování návrhu optimálního tiskového řešení orientovaného na snížení nákladů na tisk a to včetně výběru vhodných tiskových technologií a zařízení. Dále nabízíme řešení monitoringu tiskových úloh s možností sledování objemu tisků na uživatele, počítač či typ dokumentu.

Záchrana dat
Provádíme záchranu dat ze všech druhů pevných disků (HDD a SSD), diskových polí RAID, disket, ZIP, karet digitálních fotoaparátů, USB flash disků, magnetický pásek a CD/ DVD medií.

Poradenství
Individuální konzultace v oblasti IS / IT, analýzy pro nasazení vhodné hardwarové a softwarové platformy, návrh rozvoje a modernizace současné infrastruktury, pomoc při výběru dodavatelů při výběrových řízeních jakožto nezávislý subjekt.

Školení
Zaškolení uživatelů v prostředí operačních systémů Microsoft Windows, kancelářských aplikací Microsoft Office a ostatních standardních programech.

Tvorba internetových stránek - webdesign
Vytvoření webové prezentace na základě analýzy aktuálních potřeb a požadavků klienta. Realizace grafického návrhu, použití vybrané webové technologie, implementace funkčností jako jsou např. fotogalerie, otestování kompatibility nové prezentace a SEO optimalizace. Samozřejmostí je pro nás možnost následné správy a údržby webové prezentace i její další rozvoj.

Grafický návrh webu
Pro Vaší novou i stávající internetovou prezentaci navrhneme originální grafický návrh, který je v souladu s vaší osobní či firemní image a předmětem podnikání. Tyto grafické návrhy splňují veškeré standardy a požadavky na funkčnost a přehlednost.

Elektronické obchody (eshop, katalog produktů)
Realizace elektronických obchodů pro Váš byznys. Tyto eshopy splňují SEO požadavky pro lepší umístění ve vyhledávačích. Můžeme Vám nabídnout i kompletní servis, který s eshopem souvisí.

Registrace domén
Provádíme registraci téměř všech národních i mezinárodních internetových domén (cz, sk, com, eu, org, atd.), případně Vám zařídíme hosting webu / emailu, přesměrování nové domény na vaši stávající či tzv. parkování domény.

Webhosting
Nabízíme kvalitní individuální hosting pro Vaši www prezentaci, emailové schránky či Vaše internetové aplikace, který lze nastavit dle Vašich potřeb. Hosting splňuje veškeré standardní technické požadavky.

Optimalizace stránek pro vyhledavače - SEO
SEO je poměrně komplexní, důležitý a dlouhodobý aspekt dobrého a úspěšného webu, proto se k němu snažíme stejným způsobem i přistupovat. Součásti SEO služeb je: analýza a výběr klíčových slov, analýza a audit SEO, budování zpětných odkazů (linkbuilding), Copywriting zaměřený na vyhledávače, správa SEO.

Internetová reklama
Návrh a realizace reklamních kampaní, vytvoření reklamních bannerů, správa PPC (Pay Per Click) kampaní, brand-building, prezentace na sociálních síťích (Facebook a Twitter), konzultace v oblasti internetové reklamy

Corporate identity
Zpracování kompletní firemní identity (logo, vizitky, hlavičkový papír a jiné firemní a reklamní tiskoviny, vytvoření grafického manuálu). Při změně firemní identity je samozřejmě vhodné vytvořit novou internetovou prezentaci či upravit grafický vzhled prezentace stávající.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
email: info@computercrew.cz
Služby a řešení

Intel           HP           IBM           Dell           Cisco           Microsoft          VMWare