Skip to content
Služby

OUTSOURCING V IT

>Správa počítačové sítě_

Komplexní správa serverů, klientských stanic, sítové infrastruktury, tiskových řešení, vzdáleného VPN přístupu, zabezpečení sítě, ochrana dat, zálohování, aj.

>Výstavba počítačové sítě_

Projekční a technická realizace počítačových sítí, metalických (LAN) i bezdrátových (WiFi), včetně dodávky aktivních prvků a telekomunikačních sítí včetně dodávky telefonních ústředen, jejich konfigurace a následné správy.

>Virtualizace a konsolidace_

Díky virtualizaci dokážeme dosáhnout konsolidace serverů, optimalizace infrastruktury, snižení nákladů na správu IT, zjednodušení správy IT prostředí, snížení nákladů na spotřebu el. energie, zlepšení operační flexibility, vysoké dostupnosti či rozložení zátěže.

>Vzdálená správa_

Moderní a efektivní správa počítačových systémů, promptní řešení problémů, uživatelská podpora, diagnostika.

>Servisní práce_

Instalace, konfigurace, upgrade (rozšíření) a údržba počítačových stanic, notebooků a serverů. Záruční a pozáruční servis.

>Záchrana dat_

Provádíme záchranu dat ze všech druhů pevných disků (HDD a SSD), diskových polí RAID, disket, ZIP, karet digitálních fotoaparátů, USB flash disků, magnetický pásek a CD/ DVD medií.

>Firemní komunikace_

Implementace nástrojů a produktů, které Vám umožní rychlejší, kvalitnější a přehlednější elektronickou komunikaci v rámci společnosti či s vašimi partnery a klienty.

AUDIT IT

>Softwarový a licenční audit_

Pravidelný i jednorázový softwarový licenční audit (případná legalizace softwaru), konzultace správného dodržování licenčních podmínek a pomoc s nastavením interních procesů k zajištění jejich dodržování.

>Optimalizace tiskového řešení_

Zpracování návrhu optimálního tiskového řešení orientovaného na snížení nákladů na tisk a to včetně výběru vhodných tiskových technologií a zařízení. Dále nabízíme řešení monitoringu tiskových úloh s možností sledování objemu tisků na uživatele, počítač či typ dokumentu.

Služby
Služby

KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ

>Poradenství_

Individuální konzultace v oblasti IS / IT, analýzy pro nasazení vhodné hardwarové a softwarové platformy, návrh rozvoje a modernizace současné infrastruktury, pomoc při výběru dodavatelů při výběrových řízeních jakožto nezávislý subjekt.

>Školení_

Zaškolení uživatelů v prostředí operačních systémů Microsoft Windows, kancelářských aplikací Microsoft Office a ostatních standardních programech.

WEBOVÉ SLUŽBY

>Tvorba internetových stránek – webdesign_

Vytvoření webové prezentace na základě analýzy aktuálních potřeb a požadavků klienta. Realizace grafického návrhu, použití vybrané webové technologie, implementace funkčností jako jsou např. fotogalerie, otestování kompatibility nové prezentace a SEO optimalizace. Samozřejmostí je pro nás možnost následné správy a údržby webové prezentace i její další rozvoj.

>Grafický návrh webu_

Pro Vaší novou i stávající internetovou prezentaci navrhneme originální grafický návrh, který je v souladu s vaší osobní či firemní image a předmětem podnikání. Tyto grafické návrhy splňují veškeré standardy a požadavky na funkčnost a přehlednost.

>Registrace domén_

Provádíme registraci téměř všech národních i mezinárodních internetových domén (cz, sk, com, eu, org, atd.), případně Vám zařídíme hosting webu / emailu, přesměrování nové domény na vaši stávající či tzv. parkování domény.

>Webhosting_

Nabízíme kvalitní individuální hosting pro Vaši www prezentaci, emailové schránky či Vaše internetové aplikace, který lze nastavit dle Vašich potřeb. Hosting splňuje veškeré standardní technické požadavky.

Služby

>KONTAKTUJTE NÁS_

Adresa:

Computercrew s.r.o.
Mezivrší 1446/29
Praha 4, 147 00

IČO: 08152381
DIČ: CZ08152381

Kontakt:

info@computercrew.cz
obchod@computercrew.cz

Hot-line:

+420 777 786 100

Služby

COKOLI
POTŘEBUJETE,

UMÍME

VYŘEŠIT.

Služby